#uftrr $$ #btfd

Misja

 

Kooperatywny model na rynkach finansowych.

Tworzymy grupę obrotową, która pozwoli nam wspólnie negocjowac lepsze warunki egzekucyjne z dużymi instytucjami. Zwroty z obrotów wracają do członków. Celem jest między innymi żeby nawet najmniejszy trader koopertywu miał takie same warunki jak ci więksi. Negocjujemy wspólnie. Dzęki temu będziemy siłą, z którą brokerzy będą musieli się liczyć.

Poza tym gromadzenie wysokiej jakości wiedzy i dzielenie sie nia z jak najwiekszą ilością osób zeby dać im szansę polepszać swoje życia wydaje się zacnym celem. Przyjemności i dobrego czasu..

TMT

 

Treści przedstawione na stronie są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na tej stronie, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wyżej wymienionych treści.

%d bloggers like this: