#uftrr $$ #btfd

GamePlan. Kwiecień 2018. 1. Tydzień.

 

kwiecien1

[INDEKSY]

Średnioterminowy plan pod longi na indeksach pozostaje bez zmian. Oficjalna wersja jest taka, że weekendowy “risk-event” w postaci chińskich ceł nałożonych na US przyczynił się do zatrzymania zeszłotygodniowych wzrostów  co zamknęło mi średnioterminową piramidę na malym plusie ale funamentalnie wiele sie nie zmienia.

DAXPyramid

Sezonowo mamy 5-9 dni roboczych silnych wzrostów po świętach wielkanocnych.

TemetNosce101 26-03-2018 00.39.27

Potwierdza to analiza raportów COTRT IGNACA MOSTOVICA. Polecam i sugeruję subskrypcję tych raportów co daje dostęp do możliwości obserwacji zmiany sytuacji pozycjonowania się dużych graczy na kilku rynkach nawet w ujęciu intra-day.

TemetNosce101 03-04-2018 17.08.46 .png

TemetNosce101 03-04-2018 17.12.28

Zaznaczam, ze jezeli struktura ceny nie bedzie potwierdzala tej wersji wydarzeń nie podejmiemy sie ponownej egzekucji średnioterminowego swinga i skupimy się na handlu intra-day w obie strony.

Uaktualnienia do powyższego planu znajdziecie u nas na GRUPIE FB, TWITTERZE i podczas audycji CYBERBIURA M1 na WWW.INVESTIO.PL

 

[ WALUTY ]

Odczyt względnej siły walut w ujęciu dziennym jest jednoznaczny. Silny CAD i NZD przy słabym AUD dlatego najlepsze okazje są na  AUDCAD, i AUDNZD shortach.

0304SW.png

 

Powodzenia.

[ TMT ]

Tagged as:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Treści przedstawione na stronie są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na tej stronie, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wyżej wymienionych treści.

%d bloggers like this: